Taniec

83-7075-101-6
horror, thriller
horror
szczympek

DOM Spokojna wyspa nieopodal wybrzeży Południowej Karoliny. Piękna, dzika plaża, bujna roślinność, gorące słońce. Tu, gdzie szaleją sztormy podczas których wiatr i morze splatają się w odwiecznej walce, znajduje się rezydencja rodziny Deveraux, kiedyś wspaniała posiadłość plantatorów, stary dom w otoczeniu dębów, które pamiętają wszystko. Po dwudziestu latach Kevin Deveraux powraca do tej...

DOM

Po dwudziestu latach Kevin Deveraux powraca do tej samotni wraz ze swą żoną i dziećmi. Przybyli, aby odwiedzić znienawidzoną starą matkę. Jej twarz, to maska powleczona białym pudrem. W szkarłatnych ustach - język, który zawsze potrafił zranić serce Kevina. Powiedziała, że jest umierająca, ale czy to prawdziwy powód, dla którego zapragnęła zobaczyć syna?

Nagle, w tajemniczych okolicznościach, umiera w pokoju dziecinnym - ona. Ta, która, wydawałoby się, żyć będzie wiecznie. Teraz wszystkie tajemnice tej dumnej rodziny wychodzą na jaw, jak umęczone duchy z pełnej grzechów przeszłości. Po co? Aby owionąć złem wszystkich, którzy tu żyją...

Bardzo dobry thriller. Lubię to tej książki wracać :) Lekka, zaciekawia, pochłania. Plusem jest powoli narastające napięcie. Do gustu bardzo przypadło mi zakończanie powieści :) Pozycja warta uwagi :)) A raczej książka którą trzeba przeczytać :))

Tomek | 2017-10-13

Oj kiedy to było ??ale pamiętam do dzisiaj więc jest bardzo dobra,polecam,wartka akcja,dosłownie można ją przeczytać :na raz:

Morenka | 2012-05-24
Przeczytana: 24 maja 2012

Świetna. Pełne napięca. Zwrotów. Naprawdę świetny thriller :) Polecam!

Lena | 2014-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2014

Bardzo dobra książka. Tak samo jak w przypadku "Rzezi niewiniątek" przerażające zakończenie, które nie do końca jest jasne, ale dzięki temu zmuszające do zastanowienia się nad nim.

Michał | 2010-09-16
Przeczytana: 2010 rok

Zaiste jedna z lepszych książek, które miałem okazję czytać. Pochłonąłem ją jednego dnia nie przerywając praktycznie, ani na moment. Zresztą historia wciąga na tyle, że ciężko byłoby się komukolwiek oderwać.
Znienawidzona matka pastwiąca się psychicznie i fizycznie nad członkami rodziny, starając się przenieść swoje własne niespełnione ambicje na córkę. Ambicje, które zarówno na córce jak i reszcie rodziny odbić się mają z niepojętą mocą tuż po jej śmierci. Do tego momentu można by stwierdzić, że w domostwie panuje prawdziwa idylla, która ulega totalnej destrukcji w momencie zgonu rodzicielki przeradzając się w coś tak mrocznego i zarazem szalonego, że ciężko objąć to umysłem. Tylko w tej książce poznasz prawdziwe oblicze osoby zaszczutej, bojącej się własnego cienia, czy też może cienia własnej matki - poznasz oblicze osoby doszczętnie złamanej psychicznie.
Ta książka koniecznie musi znaleźć się w Twoich zbiorach i zagościć w otchłani Twojego umysłu!

Kuuuba | 2012-05-10
Przeczytana: 2010 rok

Świetna!

Aguares | 2014-08-03

Wspaniały Thriller, ze strasznie wciągającą akcją. Doskonale obrazuje to, do czego zdolny jest człowiek, by nie zszargano jego opinii i nikt nie dowiedział się o skrywanych przez niego tajemnicach.

MarzenQ | 2013-08-24

Pierwszy thriller, który przeczytałam. I zapragnęłam więcej takich książek. Idealnie stopniowane napięcie, groza czająca się na każdej ze stron. Po odłożeniu książki nie potrafiłam w nocy zasnąć...

aguś | 2013-08-31

bardzo dobra, wciagająca z dramatem nieszczęśliwej kobiety w tle. Nastrój pełen grozy,napięcia, ukryte tajemice rodzine. Świetna, często do niej wracam.

Maciek | 2017-04-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 08 kwietnia 2017

"Taniec" budzi we mnie dość sprzeczne uczucia.Z jednej strony dostajemy interesującą historię,dość dobrze zarysowanych bohaterów i stopniowe "zaciskanie pętli" lecz z drugiej książka wydaje się momentami zwalniać a cała historia na pewno nie jest horrorem,mimo ze groza przewija się lekko od czasu do czasu.
W ogólnym rozrachunku warto się zapoznać ;p