Srebrne Marchie

Tłumaczenie: Tomek Kreczmar
Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
Silver Marches

Mroźne, nieznające litości Srebrne Marchie nawiedzane przez złośliwe smoki, hordy orków oraz inne dzikie stworzenia obiecują ukryte bogactwa oraz przerażające niebezpieczeństwa śmiałkom na tyle odważnym, by przybyć w ten region. W tym opisie jednego z najciekawszych regionów świata Zapomnianych Krain podano szczegółowe informacje o miasteczkach i osiedlach rodzącego się sojuszu Srebrnych Marchii oraz o wielu grożących im niebezpieczeństwach.

Vytnis | 2016-02-10
ShaKann | 2015-07-06