Reksio i Pucek

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
rebel-rebel

Reksio i Pucek to zbiór siedmiu opowiadań, w których autor opisuje zabawne przygody dwóch piesków o tytułowych imionach. Gospodarz ( narrator) kupuje małego szczeniaka, zachwalanego jako rasowy jamnik. Psiak zdobywa serce swojego pana i otrzymuje imię – Reks. Reksio przyprowadza do domu błąkającego się szczeniaka, który także zostaje przygarnięty i zostaje nazwany Puckiem. Warto...

Reksio przyprowadza do domu błąkającego się szczeniaka, który także zostaje przygarnięty i zostaje nazwany Puckiem. Warto przeczytać te pełne humoru i ciepła historyjki.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

liaguszka | 2014-07-10

"Wy nie wiecie, a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem". Cudowna książka! I nie ma co się wstydzić, że bawi i wzrusza w wieku lat kilku, kilkunastu i kilkudziesięciu. Czasami czytam ją na głos i odnoszę wrażenie, że moja Psota zaśmiewa się razem ze mną z przygód swoich kuzynów ;-))

przede wszystkim pięknie ilustrowana

Anettet | 2017-09-24
Przeczytana: 23 września 2017

Wspaniała opowiastka o psach i ich przygodach, zabawny był opis przygarnięcia Pucka.

Janina | 2018-11-19
Na półkach: Przeczytane, 1975-1989