Maria Koterbska. Karuzela mojego życia

Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
978-83-06-03159-1
biografia, piosenkarka
Elodie

Biograficzną opowieść jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek, niezywkle barwnie i z poczuciem humoru spisał Roman Frankl, syn Marii Koterbskiej. Niebanalnie skonstruowana książka pozwala poznać radości i lęki dzieciństwa małej Marysi, podziwiać nastolatkę zapamiętale stepującą na stołach bielskiej szwalni, słuchać stremowanej panny Marii nagrywającej pierwszą piosenkę z radiową...

Niebanalnie skonstruowana książka pozwala poznać radości i lęki dzieciństwa małej Marysi, podziwiać nastolatkę zapamiętale stepującą na stołach bielskiej szwalni, słuchać stremowanej panny Marii nagrywającej pierwszą piosenkę z radiową orkiestrą, wreszcie towarzyszyć pani Marii w niezliczonych wojażach po kraju i świecie. Ta sympatyczna i bardzo osobista relacja pozwoli mu zrozumieć, że podstawowym źródłem życiowych i zawodowych sukcesów może być także dom, kochająca rodzina i liczne grono przyjaciół.

MMagja | 2014-11-27
Bozena | 2012-09-27