Antropologia obrazu

Wydawnictwo: Oficyna Naukowa
Inne
UpsyDaisy

Pionierska na gruncie polskim praca, ukazująca miejsce, rolę i znaczenie fotografii oraz innych mediów wizualnych w naukach społecznych. Całość tej problematyki określa Autor tytułowym mianem antropologii obrazu i sytuuje wysoko w hierarchii dyscyplin wiedzy zajmujących się nauką o społeczeństwie. Dogłębna znajomość tematyki, samodzielność sądów, logika argumentacji - sprawiają, że czyta się to dzieło z niesłabnącym zainteresowaniem.

Blood_Drinker | 2016-03-01
woohouh | 2016-02-23