Cień Hawany

Wydawnictwo: Amber
Season of the Machete
sensacja, kryminał, powieść
dona

Malownicza karaibska wyspa, raj dla amerykańskich turystów. CIA zamierza zlikwidować wyszkolony na Kubie oddział rewolucjonistów i ustanowić kontrolowany przez siebie rząd. W tym celu wynajmuje bezwzględnych, płatnych morderców. Nieoczekiwanie jednak działania najemników wymykają się spod kontroli strategów z Waszyngtonu.
Mocna, wciągająca historia, która przykuwa uwagę od pierwszej strony.

SickSense | 2016-03-24
Przeczytana: 26 kwietnia 2011

Książka nie wciągnęła mnie ani na chwilę. Gdy ją zaczęłam czytać chciałam ją jak najszybciej skończyć. Jej jedynym plusem jest to, że jest krótka. Nawet po przeczytaniu zakończenia nie jestem do końca pewna o czym James Patterson w niej pisał a także co chciał przez nią czytelnikowi przekazać.

zabulak | 2016-01-01
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 01 stycznia 2016

Książka przeczytana właściwie w jeden dzień, bo nie długa, ale jeżeli chodzi o Pattersona to nie popisał się tym razem, tak w zasadzie do końca nie było wiadomo o co chodzi.

Michał Kogut | 2012-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2012

Szczerze się przyznam że przez kilkanaście stron troszkę się pogubiłem i dokładnie nie wiedziałem co się dzieje. Podobało mi się zakończenie, nie spodziewałem się takiego obrotu zdarzeń. Zakończenie podwyższyło moją ocenę książki, która jeśli chodzi o całość aż mnie tak nie zachwyciła.

książek: 2023
Agata | 2010-12-30

Tutaj Patterson się nie popisał. Troszkę mało się dzieje.

Agata | 2013-12-06

Zdecydoanie z tych słabszych pattersonów...

Arkovianin | 2012-09-21

Przefantastyczna

Marietta | 2014-08-24

średnia

Parnassus | 2011-09-18

Za dużo brutalności i ciężka intryga.

książek: 1920
Vinga | 2016-11-27