83-60000-14-X
wywiady
Inne
Grażyna

Wielbiciele Jolanty Fajkowskiej, dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, od dawna czekali na tę książkę. Jej pełne kultury, wdzięku i nieomal filmowego suspensu wywiady z najwybitniejszymi ludźmi Światowej Kultury złożyły sie na wyjątkowy zbiór portretów. Fajkowska pozostała wierna sobie: "Ubarwiałam Nie rozmowę SWOICH, nie słów niewypowiedzianych dopisywałam, nie zmieniałam pytań. Odnoszą...

"Ubarwiałam Nie rozmowę SWOICH, nie słów niewypowiedzianych dopisywałam, nie zmieniałam pytań. Odnoszą się do konkretnych sytuacji, do tamtej chwili. Kocham Wszystkich moich rozmówców. Są Tym Piękni, co robią. Wzruszający. Niepowtarzalni. W tej książce złożyli Państwu swój autograf.
Bohaterami książki Są m.in. Woody Allen, Cate Blanchett, Andrea Bocelli, George Cloooney, Placido Domingo, Michael Douglas, Richard Gere, Eva Herzigova, Anthony Hopkins, SSophie Marceau, Isabella Rossellini, Demis Roussos, Liv Ullmann, Jean Claude Van Damme.
Autorka przyznaje, Że dzięki rodzicom (ojciec byl m.in wiceministrem kultury i ambasadorem zawsze) doskonale potrafiła odnaleźć się w kazdym towarzystwie. Na dodatek uwielbia rozmawiać i umie słuchać. Ten dar pozwolił jej zaskarbić sobie sympatię największych współczesnych gwiazd.

Karolina Jarząbek | 2012-01-11

Jest to zbiór rozmów z przedstawicielami światowej kultury, przeprowadzonych przez Jolantę Fajkowską - dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną. Zaletą jest to, że katalog osób jest dosyć bogaty i różnorodny, wadą, że nie wnosi ona niczego ważnego w nasze życie po przeczytaniu. Lektura, którą możemy zapełnić przyjemne jesienne wieczory i nie tracić dobrego humoru, ani się nie przejmować po jej odłożeniu. Nie mam do niej większych zastrzeżeń, ale jakby to powiedzieć - szału nie ma. Oczekuję znacznie więcej od książek i wydaje mi się, że i tą można by lepiej poprowadzić. Jednak nie jest też źle, bo nie dotykamy przy czytaniu banału.

mariola | 2016-10-02
Habla | 2016-01-04