Listy pisane miłością

Okładka książki Listy pisane miłością James Patterson
Okładka książki Listy pisane miłością
James Patterson Wydawnictwo: Świat Książki Seria: Magnolie literatura obyczajowa, romans
Magnolie
Sam's Letters to Jennifer
Świat Książki
2006-02-21
2006-02-21
Bożena Krzyżanowska
powieść romans

Okładka książki Śmierć czarnej wdowy J. D. Barker, James Patterson
Śmierć czarnej... J. D. Barker, James...
Okładka książki Zero Tolerance James Patterson, Duane Swierczynski
Zero Tolerance James Patterson, Du...
Okładka książki Murder in Bermuda Thaddeus McCants, James Patterson, Aaron Tracy
Murder in Bermuda Thaddeus McCants, J...
Okładka książki Córka prezydenta Bill Clinton, James Patterson
Córka prezydenta Bill Clinton, James...

Trafiła w moje serce ta opowieść urzekająca,poruszającą historię miała.
Książka jest napisana o miłości tej pięknej,prawdziwej.
Pełna uczuć,wzruszeń ma powieść wzruszyłam się przy niej czytając książkę.
Wspaniała,ładna książka przeczytana z miłą przyjemnością.

Trafiła w moje serce ta opowieść urzekająca,poruszającą historię miała.
Książka jest napisana o miłości tej pięknej,prawdziwej.
Pełna uczuć,wzruszeń ma powieść wzruszyłam się przy niej czytając książkę.
Wspaniała,ładna książka przeczytana z miłą przyjemnością.

Bardzo kameralna opowieść. Nie ma tu dynamiki czy akcji ale jest konfrontacja życia, choroby i śmierci z miłością. Trudnych momentów, z którymi bohaterowie radzą sobie przez wzajemną więź i uczucie. To historia, która pokazuje jak uzdrawiająca może być relacja z ukochaną osobą, kochankiem, babcią-przyjaciółką, marzenie będące sensem życia. To raczej lektura dla czytelników dojrzałych, którzy są w stanie docenić życiowe prawdy. Takim ją szczerze polecam.

James Patterson (ur. 1947) to przede wszystkim bardzo płodny autor thrillerów i kryminałów, a tutaj mamy romansidło z 2004. Recenzowałem tylko jedną jego książkę - „Droga przy plaży” (10 gwiazdek).

No i około dwóch godzin miłej lektury minęło, po której jedynie mogę powiedzieć, że Patterson to profesjonalista. rutyniarz , potrafiący największym banialukom nadać super atrakcyjną formę. Oderwać od książki się nie można, idealna powieść na czas podróży. A, że to jest też sztuka to 8 gwiazdek w kategorii relaksujących czytadeł.

Mała książeczka udowadniająca, że naszpikowane banałami historie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas i tak chwytają za serce - wystarczy trochę miłości i goryczy umierania.

Według mnie książka jest mdła. Bohaterka również, przeczytałam w jeden dzień. Nie wciągnęło raczej byle szybciej skończyć. Czy jestem zadowolona? Raczej nie. Wolę kryminały tego pana niż romanse.

Bardzo piękna historia.
Lekko opisana, nie skomplikowana.
Szkoda, że taka krótka.
Warto przeczytać jak najbardziej ;)

Bardzo piękna historia.
Lekko opisana, nie skomplikowana.
Szkoda, że taka krótka.
Warto przeczytać jak najbardziej ;)

W 43

W 43

Książka mi się podobała i nie żałuję, że po nią sięgnęłam, mimo początkowego sceptycyzmu. Może nie jest jakimś wybitnym dziełem, ale na prawdę jest przyjemna i bardzo wzruszająca.

Książka napisana prosto z serca. Widać , że autorka napisała książkę z miłością. Dla mnie ta książka jest wyjątkowa. To książka o której trudno zapomnieć. Potrafi zostać na długo w pamięci. Dla mnie rewelacja. Jestem zadowolony.
Polecam

Polecam