Waterdeep

Cykl: Cykl Awatarów (tom 3) | Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
Waterdeep
Mytery

Trzecia część "Trylogii Awatarów", zapierającej dech w piersiach sagi, rozgrywającej się w świecie Forgotten Realms. Bóg niezgody zginął, zniszczony podczas ataku na Tantras, a Midnight i jej towarzysze zdołali odzyskać pierwszą z Tablic Przeznaczenia - jeden z pary artefaktów, które mogą przywrócić bóstwom dawną chwałę i ocalić Krainy przed gniewem upadłych bogów. Chcąc ukończyć swą misję,...

Bóg niezgody zginął, zniszczony podczas ataku na Tantras, a Midnight i jej towarzysze zdołali odzyskać pierwszą z Tablic Przeznaczenia - jeden z pary artefaktów, które mogą przywrócić bóstwom dawną chwałę i ocalić Krainy przed gniewem upadłych bogów. Chcąc ukończyć swą misję, śmiałkowie muszą przemierzyć świat i dotrzeć do Waterdeep, Miasta Wspaniałości, a nawet zstąpić do Królestwa Umarłych.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA]

Ivenhow | 2017-02-24