Waterdeep

Okładka książki Waterdeep Richard Awlinson
Okładka książki Waterdeep
Richard Awlinson Wydawnictwo: ISA Cykl: Cykl Awatarów (tom 3) Seria: Forgotten Realms fantasy, science fiction
Cykl Awatarów (tom 3)
Forgotten Realms
Waterdeep
ISA
2001-01-01
2001-01-01
Grzegorz Skonieczko
Fantasy Fogotten Realms Trylogia Awatarów

Miałem wrażenie, że to jest trzecia i ostatnia część TRYLOGII awatarów, potem widzę na lubimy czytać że była tu gdzieś 4ta część. DZIWNE, dziwne, ale ja tylko te trzy części przeczytałem. Druga najlepsza.

Zapomniałem, że czytałem chore ilosci fantasy za dzieciaka, pora je pododawac... Przeczytałem trochę książek w młodości :) . To książka z mojej półki "różności", wrzucam tu te setki książek które przeczytałem w życiu w latach 2000-2019.

Finalna konfrontacja!

Trójka przyjaciół posiadając jedną z tablic wyrusza na poszukiwania drugiej. Jednak wydostanie jej nie będzie takie proste. Otóż Myrkul ukrył ją w swoim pałacu w Hadesie. Trójka bohaterów, walcząc z Zhentami, wewnętrznymi konfliktami, a nawet wzajemnie ze sobą będzie miała przed sobą nie lada wyzwanie.

Może byłoby to prostsze, gdyby do gry nie wkroczył Bhaal...

Czytałem tę książkę z bardzo dużą przyjemnością. Żadna książka z FR, którą do tej pory czytałem nie miała w sobie tyle bogów i chaotycznej magii. Konfrontacje między bogami, ogromne wybuchy niekontrolowanej magii, najlepsi czarnoksiężnicy Torilu i wiele wiele innych plusów przemawia na korzyść tej książki. Polecam :)

Finalna konfrontacja!

Może byłoby to prostsze, gdyby do gry nie...

• Forgotten Realms
  • Zapomniane Krainy