Java Usługi sieciowe

Tłumaczenie: Witold Lampe
Wydawnictwo: RM
Java Web Services
83-7243-269-4
java, web services, usługi, wsdl,
Mariusz S.

Usługi sieciowe wskazuje doświadczonym programistom Javy drogę do świata tych usług. Jest to pozycja, która pomoże zrozumieć, czym są usługi sieciowe, czego dotyczą, i w jaki sposób powiązane są ze sobą poszczególne technologie, a także do czego można je wykorzystać. Pojawiło się już wiele dostępnych narzędzi przeznaczonych do realizacji usług sieciowych opartych na Javie. Książka Java.Usługi sieciowe zawiera przegląd kilku technologii i pokazuje, w jaki sposób wykorzystać je do pracy w realnych zastosowaniach. Można się z niej dowiedzieć, które z zapowiedzi są prawdziwe, a które nie; jakie są rzeczywiste możliwości poszczególnych technologii i w jaki sposób są one realizowane.

Mariusz S. | 2010-03-29
UncleChris | 2015-06-09