Wspaniała zabawa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Prawnicze
8321905099
corrum

Kryminał z serii "z krokodylem".

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Drrim | 2012-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2012

Grupa osób spędza wakacje w Ustroniu Morskim. Wpadają tam na pomysł zabawy, która przyniesie każdemu z nich spory zysk. Nikt się nie sprzeciwia, ponieważ biorący udział w zabawie to ludzie na stanowiskach, którzy raczej nie są na tyle głupi, żeby ryzykować swoją karierę.
Po kilku miesiącach uczestnicy tejże zabawy zaczynają ginąć.
Wśród ósemki osób, które brały udział w przedsięwzięciu, jest Anna Piechocka, młoda studentka, która zaczyna bać się o własne życie. Na jej szczęście (a może nieszczęście?) dochodzenie w tej sprawie prowadzi bardzo miły - i przy okazji przystojny - pan komisarz. Jak zakończy się cała sprawa? Czy tajemniczym mordercą okaże się ktoś z ośmiu uczestników wakacyjnej zabawy?

Książka wpadła w moje ręce zupełnie przypadkowo. Mama robiła porządki i odnalazła tę pozycję, z lekka już zniszczoną. O autorze też nigdy wcześniej nie słyszałam i z tego co wiem, napisał on tylko tę książkę i drugą pod tytułem Odwet. Kiedy przeczytałam w Internecie, że Wspaniała zabawa...

m4sel | 2014-10-22
Przeczytana: 22 października 2014

Pierwszy raz słyszę o tym autorze, odkopałem książkę w biblioteczce rodziców. Spokojna, bardzo relaksująca, bez zwrotów akcji, fabuła raczej ciągła. Przyjemny, zabawny kryminał, Panie Strojkowski co tak mało tych pozycji :(

Literatka | 2014-11-18
Klaudia Cebula | 2013-10-16