rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Przeczytałam  😁. Nie miałam ostatnio dobrego czasu na lekturę, ale udało mi się dokończyć książkę i podzielić się wrażeniami. Jak coś zapraszam do opinii :)
1 rok temu
Czytamy w Święta
@madame_bov - pięknie ujęłaś istotę tej książki; historyczne śledztwo, plastyczność opisów, język, wojna i sztuka - moim zdaniem wszystko w doskonałych proporcjach.
3 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Czytamy w weekend
Opisy czytałem w narastającym zachwycie. Są wręcz poetycki, piękne ale końcowe wrażenie, fabuła - średnie. Raczej nie będę kontynuował cyklu Camonia. :)
Czytamy w weekend
w ten weekend planuje się w końcu wziąć za tą książeczkę. W końcu czeka już z kilka miesięcy :P  Megapolis Megapolis
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Marzec 2019)
Wypożyczone :  Naturalista Naturalista Ciekawie zapowiadający się thriller, który rzucił mi się w oczy podczas przeglądania bibliotecznych półek :).  Projekt „Nighthawk” Projekt „Nighthawk” Najnowsza książka Clive...
Pokazuje 6 z 8
Zobacz kolejne