Wśród nocnej ciszy

Wydawnictwo: eSPe
83-89167-46-8
agasta

Bajecznie kolorowe choinki, szopki, stosy prezentów, wesołe kolędy, stoły uginające się pod ciężarem smakołyków - wszyscy dobrze wiemy, co to oznacza! Święta Bożego Narodzenia to czas ogromnie radosny. Co by się jednak stało, gdyby zabrakło prezentów i świątecznych potraw? Wyobraźmy sobie, że, w jednej chwili, zniknęły wszystkie choinki, ozdoby i opłatki. Czy, z tego powodu, zapanowałby na świecie wielki smutek? W pierwszej chwili, wydaje się nam, że tak. Jednak, gdy zastanowimy się dłużej nad sensem Świąt, zaczynamy rozumieć, że istnieje coś, czego nikt na świecie nie może nam zabrać. Dobra Nowina o narodzinach Zbawiciela jest źródłem radości, która nigdy nie zniknie! Dlaczego jest dla nas tak ważna?

agasta | 2010-03-29
milglu | 2011-01-14