Wczuwanie się czyli Inteligencja serca

83-7278-109-5
miłość
poradniki
agasta

We współczesnym stechnicyzowanym, świecie zanika zdolność do miłości i porozumienia międzyludzkiego, a przecież to miłość czyni człowieka ludzkim. Autorka wyraża przekonanie, że najgłębszym sednem miłości jest wczuwanie się w drugiego człowieka. Pokazuje konkretne przykłady z życia codziennego, obrazujące brak zdolności wczuwania się w najbardziej prozaicznych sytuacjach oraz analizuje przyczyny niezauważenia innych ludzi i braku ich poszanowania.

Lamzi | 2015-01-12
Ania | 2013-07-03