Szpieg, wieczny tułacz

The Intelligencer
83-241-1775-X
powieść amerykańska
Miranda

Christopher Marlowe: XVI-wieczny dramaturg, poeta, szpieg... i ofiara brutalnego zabójstwa. Kate Morgan: nowojorska specjalistka od epoki elżbietańskiej i prywatny detektyw współpracujący z CIA. Tych dwoje ludzi dzieli czterysta lat a łączy zakodowany manuskrypt - klucz do zagadki dawnego spisku, współczesnego morderstwa i politycznej intrygi sięgającej tajnych służb Elżbiety I i amerykańskiego wywiadu.

Agnieszka | 2015-05-01
MarlenaRod | 2013-07-28