Ewa czuje inaczej

978-83-89282-36-1
kobieta, mężczyzna
poradniki
okruszek

Kobieta i mężczyzna to dwa kompletnie różne światy. O tak! – już słyszę westchnięcia i wykrzyknięcia zarówno płci pięknej, jak i tej drugiej, równie pięknej ;-). Wielu twierdzi, że niestety, są to dwa światy nie do pogodzenia. Natomiast autor książki stara się tę niemożliwość porozumienia uczynić bardziej możliwą...

Przemysław Zyra | 2014-12-04
Na półkach: Polecam, Próby, Przeczytane
Przeczytana: 2009 rok

Przydatna książka o różnicach między mężczyznach i kobietach. Choć część informacji wydaje się być oczywista, to po przemyśleniu można dojść do wniosku, że nie wszystkie te oczywistości wykorzystujemy na co dzień w życiu. Więc warto pewne rzeczy sobie przypomnieć i przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego.

Pan Jacek Pulikowski porusza w swojej książce istotne kwestie relacj małżeńskiej: komunikowanie o uczuciach, obowiązki małżeńskie oraz płuciowość. Autor demaskuje również chwyty współczesnych mass mediów, które poprzez liczne techniki manipulacyjne usiłują przedstawić kłamstwa dotyczące relacji seksualnej jako prawdę, natomiast obietywną prawdę przemilczają. Wszystko oczywiście po to, by zarabiać wielkie pieniądze na przemyśle pornograficznym, farmaceutycznym (środki antykoncepcyjne), a na prywatnych klinikach, w których przeprowadza się aborcje i zapłodnienia in-vitro kończąc.

Książka jest napisana prostym, przystępnym językiem. Polecam ją wszystkim (nie tylko katolikom), którzy myślą poważnie o małżeństwie.

Alessa27 | 2016-09-06
Przeczytana: 2016 rok

Książka zawiera zbyt oczywiste informacje - jeśli czyta ją kobieta. Natomiast zgadzam się z tutejszą wypowiedzią, że "Świetna dla chłopaka stającego się mężczyzną." Myślę nawet, że powinna być obowiązkową lekturą dla płci męskiej.

Łoś | 2015-08-16

Świetna książka dla chłopaka stającego się mężczyzną.

Paulina | 2012-07-05
Przeczytana: 01 kwietnia 2011

Świetna

esperanza22 | 2012-09-19
Przeczytana: wrzesień 2012

Szczerze mówiąc nie dowiedziałam się z tej książeczki niczego ciekawego...

Anna | 2016-11-18
Klimek12 | 2016-10-27