Czekaj do północy

Tłumaczenie: Anna Palmowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Love&Story". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Wait until Midnight
9788325204174
morderca, ofiara, zegar
dona

Elizabeth Delmont, słynne medium, pada ofiara zabójstwa. Morderca zostawia przy zwłokach ślubny welon, broszę z portretem młodej kobiety i strzaskany zegarek , którego wskazówki zatrzymały się o północy. Znika jednak dziennik zamordowanej. Cenna zguba interesuje pewnego młodzieńca, autorkę powieści sensacyjnych i sławną spirytystkę. Jednemu z nich przyjdzie wkrótce słono zapłacić za zbytnią ciekawość...

źródło opisu: Amber, 2009

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

zabielka | 2015-02-25
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 lutego 2015

Klimat książki jak najbardziej w stylu Amandy Quick. Tutaj nie ma się do czego przyczepić, pomysł na książkę ciekawy. Jak najbardziej książkę mogę polecić, ponieważ jak przy to romansach, nie możemy zbyt wiele wymagać. Mimo wszystko czegoś mi jednak brakowało. Ale i tak polubiłam głównych bohaterów. :) Nie mogę powiedzieć że nudziłam się czytając tą książkę więc polecam ją i pozdrawiam serdecznie. :)

Książkowo_czyta | 2012-01-25
Na półkach: Przeczytane, 2012, Wymienione
Przeczytana: 25 stycznia 2012

Książka z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom sensacji połączonej z romansem... a także osobom gustującym w tematyce sił nadprzyrodzonych...

Caroline i Adam poznają się w drastycznych okolicznościach morderstwa spirytystycznego medium E. Delmont...

Oboje są postaciami niezwykle tajemniczymi jednakże jakaś nieodparta siła wciąż przyciąga ich do siebie i sprawa, iż zaczynają pałać do siebie nawzajem niezwykle silnym uczuciem, a to z kolei powoduje, że każde z nich wyjawia głęboko skrywane sekrety..

Czy dwójce bohaterów uda się wspólnie rozwikłać zagadkę tragicznej śmierci Elizabeth Delmont oraz wszystkie inne napotkane na kartach romansu tajemnice? Jak potoczy się historia ich znajomości??

Jeśli chcecie się tego dowiedzieć sięgnijcie po książkę A. Quick; czyta się ją całkiem nieźle nawet jeżeli nie jest to wasz ulubiony gatunek literatury - tak jak to było w moim przypadku... ;)

myfascinatingbooks | 2016-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2016

Lekki, łatwy i przyjemny romans z niebanalnym wątkiem kryminalnym. Amanda Quick w najlepszym wydaniu. Polecam!

Iwona | 2014-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2014

Wśród dotąd przeczytanych prze mnie książek autorki, ta jest jedną z lepszych, a może nawet najlepsza. Zawdzięcza to przede wszystkim wątkowi kryminalnemu - zaskakujący, złożony, z szybkimi zwrotami akcji. Historia miłosna, jak w każdym romansie oklepana i przewidywalna, ale to nie ma najmniejszego znaczenia:). Polecam.

sara | 2012-08-31
Przeczytana: 30 sierpnia 2012

Ciekawa historia, interesujący obrót zdarzeń. Pierwsze strony nie były dość zachęcające, ale później książka potrafi być bardziej wciągająca. Scena erotyczna chyba zaważyła na mojej wyższej ocenie ;)

Magdalena | 2013-04-26
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

A mi się podoba, nie jest to może literatura najwyższych lotów, ale bardzo dobrze się czytało. Przynajmniej coś się dzieje. Poza tym podoba mi się to, że te panny nie są takie cnotliwe i naiwne i że mają więcej niż 20 lat.

Van | 2014-12-16

Z Amandą chyba zawsze jest tak, że w swoje romanse wprowadza wątek z kryminału i wątek fantastyczny który okazuje się mniej lub bardziej prawdziwy. Książka całkiem w porządku ale znam jej lepsze.

yakamoz | 2011-01-26
Na półkach: 2011, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 02 stycznia 2011

Trochę romantyczna, trochę historyczna i trzymająca w napięciu. Fajna historia, lekko się czyta. Na długie zimowe wieczory w sam raz.

Gabriela Ozon | 2014-08-18
Przeczytana: lipiec 2014

Mistrzyni romansów - wartka akcja, genialni bohaterowie i oczywiście historia. Z tą Autorką nie można się nudzić!

Azusa | 2014-07-10
Na półkach: Przeczytane, Romanse e.t.c.
Przeczytana: 15 czerwca 2014

interesujący wątek kryminalny i ciekawie poruszony temat spirytyzmu, jakże popularny w tamtych czasach w Anglii.