Operacja Glenn Miller

83-11-09993-6
Whiting, Kessler
historyczna
Marcin

Tajemnica śmierci Glenna Millera, jednego z twórców i wykonawców swingu lat 30. i 40. XX w., lidera istniejącego po dziś dzień big-bandu o charakterystycznym, natychmiast rozpoznawalnym brzmieniu, należy do nierozwiązanych zagadek II wojny światowej. Znany brytyjski autor książek historycznych poświęconych II wojnie światowej przedstawia własną koncepcję losów słynnego muzyka, w której główną rolę odgrywa rozgrywka dowódców alianckich oraz tajnych służb Trzeciej Rzeszy.

tom | 2013-08-21
Przeczytana: 2011 rok

Duzo humoru i ogolnie ciekawa hisoria. Dzo sie usmiałem, naprawde.

Bonczi | 2016-08-17
Przeczytana: grudzień 2010