Niewinna jak grzech

Wydawnictwo: Amber
Innocent as sin
przestępca, zabójca, dowody,
dona

Bezwzględny handlarz bronią próbuje zmusić Kaylę do nielegalnych transakcji. Jego machinacje powodują, że sumienna pracownica banku staje się w obliczu prawa przestępczynią... i celem płatnego zabójcy. Dziewczyna nie może prosić o pomoc policję, bo obciążają ją spreparowane dowody. Musi więc złożyć swoje życie w ręce mrocznego, tajemniczego mężczyzny, który pojawia się znikąd, by ją chronić....

Dziewczyna nie może prosić o pomoc policję, bo obciążają ją spreparowane dowody. Musi więc złożyć swoje życie w ręce mrocznego, tajemniczego mężczyzny, który pojawia się znikąd, by ją chronić. Otoczeni przez wrogów, podejrzliwi wobec siebie, Kayla i Rand są sobie potrzebni. Bo od twej chwili sama niewinność nie wystarczy, by ujść z życiem.

wiola | 2016-02-19

Polecam, na początku około 15 stron dość zatłoczona faktami książka, ale uwierzcie warto przeczytać jeśli lubisz akcję, dreszczyk emocji, miłość, szpiegostwo i niezwyciężonych.

Marta Kłusek | 2016-05-18

Chwilę myślałam nad ilością gwiazdek które powinnam przyznać. Wydaje mi się że 7/10 to sprawiedliwa ocena.
Ciężko było mi przebrnąć przez pierwsze strony. Natłok nieciekawych (jak dla mnie) informacji powodował że książka wracała kilka razy na półkę nim się kolejny raz przełamałam. Mimo wszystko było warto. Później akcja bardzo się rozwija, tworzą się ciekawe wątki w efekcie czego zaczytujemy się w lekturze. Uwielbiam książki dzięki którym razem z bohaterami przeżywam emocje. Tak było i tym razem. Styl pisania w miarę upływu stron staje się coraz bardziej przyjemny dla oka.
Emocje towarzyszą do samego końca.
Jeśli tez zniechęciły Cie pierwsze strony, uwierz mi, warto się przełamać :)

Jula | 2012-04-15
Przeczytana: styczeń 2012

Książka mnie nie porwała. Na początku była strasznie dziwna. Nie miałam pojęcia, co może wydarzyć się dalej. Ale już po kilku rozdziałach miałam pewną wizję, jak może się historia zakończyć.

Joanna | 2015-05-06
Przeczytana: 06 maja 2015

Wciagająca historia, z małym dreszczykiem - szybko się czyta :)

pyszka | 2010-08-09
Przeczytana: lipiec 2008

o wiele ciekawsza niż zapowiadałby to tytuł. wciąga

Szana | 2013-10-25

Ciekawy kryminał.

asia_32 | 2012-03-20
Przeczytana: 20 marca 2012

Fajna książka sensacyjna z wplecionym wątkiem romansowym.W sam raz do czytania w trakcie podróży autobusem!!

Patula | 2012-01-08

Pod pseudonimem Elizabeth Lowell skrywa się skrzętnie Ann Maxwell, amerykańska autorka słynąca z bestsellerów wielu kategorii – thriller, sensacja, kryminał, romans – sztuk pół setki.
Talent? Wena? Inspiracja? Czy.. masówka?

Porażająca wszechstronność autorki daje się odczuć intensywnie w jej najnowszej książce „Niewinna jak grzech”. Objętościowo niepozorna, a znajdziemy w niej wszystko co w amerykańskiej prozie współczesnej najmocniejsze.

W lewym narożniku, czarny charakter – Sybirak, miedzynarodowy przestępca, splamiony krwią niewinnych handlarz bronią. Ewidentna kategoria ciężka.
W prawym (żeby nie powiedzieć praworządnym), amerykański bohater – jako że mowa o literaturze wyemancypowanej – w tej roli Kayla, znudzona , acz sumienna pracownica banku, teskniąca za podróżami i przygodą.

Co łączy tę dwójkę? Uprzedzam, że nie mamy tu do czynienia z tandetnym harlekinem, tylko literaturą kobiecą. Jeśli nie chodzi o sex, może tylko o pieniądze.

Uchylając rąbka tajemnicy, Kayla...

Natalia_Łuczak | 2017-06-17
Przeczytana: czerwiec 2017