Wizje alternatywne 3

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kosmiczny Rodzynek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Solaris
6 (20 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
83-88431-09-9
Wizje, alternatywne
czupirek

Antologia polskiej fantastyki, na którą składają się niepublikowane dotąd dwie mikropowieści (Szydy i Dukaja) i sześć opowiadań, w wyborze i z posłowiem Wojtka Sedeńki. Zawartość: Wojciech Szyda Pieśń Adoriona Eugeniusz Dębski MagicBox Jacek Inglot Śpiew szczurołapa Mirosław P. Jabłoński Droga na Salinę Jerzy Grundkowski FANTOMAS przeciwko Najwyższej Fazie Rozwoju Krzysztof Kochański Sen o...

Zawartość:
Jacek Dukaj Aguerre w świcie
Wojtek Sedeńko - Posłowie

Adam | 2014-02-20
Przeczytana: 13 lutego 2014

Trzeci tom Wizji, niestety najsłabszy. Fajny pomysł Mirosława P. Jabłońskiego ale niedopracowany. Dobry "Śpiew szczurołapa" Inglota. I świetne "Nocne wyścigi w głąb Anny". Reszta w najlepszym razie przeciętna. A już zupełnie nie rozumiem zachwytów nad "Aguerre w świcie" Dukaja (ale może nie odczytuję tego tekstu prawidłowo).

Marek Rygiel | 2015-02-28
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 27 lutego 2015

O aniołach, jak i o wampirach twórczości nie lubię. Dębski genialny, kilka opowiadań ze środka też niezłe, ale przez ostatnie już znowu nie przebrnąłem. Za to "Magic Box" rewelacja.

Rosalie Soiree | 2015-07-30
Szymon | 2015-04-30