Crazy Susie
Cecily

Jane wcale nie jest szalona, jak Susie, przeciwnie - uważa się za dziewczynę zupełnie przeciętną, wręcz nudną. Dlatego nie dziwi się, że Justin zaczyna spotykać się z Donną. Mimo to Jane wciąż jest w nim zakochana i z przerażeniem myśli o tym, że w czasie wakacji straci z nim kontakt. O dziwo, chłopak jej marzeń kilkakrotnie zaprasza ją na wspólną wyprawę nad morze. Nie jeżdżą sami, lecz z jej młodszymi braćmi, przyjacielem Justina i - niestety - z Donną, ale w Jane znów odżywa nadzieja.

Czy zainteresowanie Justina wynika tylko z przyjaźni, czy kryje się za tym coś więcej? I co, na miłość boską, ma z tym wszystkim wspólnego Szalona Susie?

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=24426

Kiedy pierwszy raz ją przeczytałam troszkę mnie zaskoczyła, szczerze mówiąc, a książkom z tej serii raczej się to nie udaje. Może dlatego tak dobrze mi się kojarzy. Ciekawa i lekka, taka w sam raz na jesienne popołudnie.

theperkss | 2011-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2011

Jane- 16 latka..wydaje jej się że jest najnudniejszą dziewczyną na świecie. Od dawna kocha się w Justinie..na jego widok miękną jej kolana.
Justin-16 latek..dobrze zbudowany i jest przystojny niczym Brad Pitt. Podkochuje się w Jane ale nikt a nikt o tym nie wie.
Kiedy nadchodzą długo wyczekiwane wakacje wszyscy są szczęśliwi. Jednak Jane ma pewne obawy..że może Justin przez całe 2 miesiące się do niej nie odezwie i stracą ze sobą kontakt.Lecz jest inaczej niż jej się to wydawało, te wakacje stają się najlepszymi w życiu..a huragan "Szalona Susie" pomaga im w wyjawieniu swoich uczuć.

Cudowna książka !!
Pełna zwrotu akcji ! :)
Lecz..o wiele lepiej czytało by mi się gdybym nie znała końca tej książki..bo właśnie na tym ona cały czas się opiera...
Polecam :D

Hannya | 2014-12-04

Moja ulubiona książka z całej serii - tak ją zapamiętałam.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Aypa | 2013-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2013

Milusia jak się czyta, ale pozostawia po sobie mały niedosyt. Ale i tak bardzo mi się podobała. Kolejna z serii "Idź do biblioteki z koleżankami, a te wcisną ci stosik do przeczytania" XD

Super książka. Jak masz chandrę to ta książka sprawi, że o niej zapomnisz, bo skupisz się na losach bohaterki.

Bardzo fajna książka. Romantyczna i zabawna. ;)

styles | 2014-07-16
Przeczytana: 10 lipca 2014

Nie jedna dziewczyna zmaga się z takimi "problemami" jak Jane i zapewne każda chciałaby, żeby chłopak, który podoba się każdej dziewczynie, zwrócił na nią uwagę. Jane uważa się za przeciętną nastolatkę i sądzi, że Justin nigdy się nią nie zainteresuje. Jednak wszystko się zmienia po kilku wspólnych wyjazdach nad morze. Polecam dla każdej nastolatki.

Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 14 lipca 2016

Krótka i lekka powieść idealna na lato. Tytuł, który okazywał się na początku łatwy do zgadnięcia w rzeczywistości był czymś innym. Nie była jakaś wybitnie idealna, ale i tak miło się czytało.

Kiszka175 | 2014-12-13
Przeczytana: lipiec 2014

Mimo tego, że zakończenie jest troszeczkę banalne i występujące w wielu filmach i książkach, bardzo mnie zaciekawiła; czasem też rozbawiła.