Upadek w mrok

Tłumaczenie: Maciej Nowak-Kreyer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wrota Wyobraźni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Dark flight down
83-241-2172-2
Cecily

Chłopiec bez imienia i bez przeszłości przetrwał pełne grozy chwile z magiem Valerianem, czarną magię i śmiertelne gonitwy przez mroczne katakumby. Ale wciąż musi uciekać. Schwytany i uwięziony w cesarskim pałacu trafia do świata splendoru i bogactw przechodzących jego najśmielsze wyobrażenia. Jednak za ową pozłotą kryją się szaleństwo, rozpacz, okrucieństwo i straszliwe, pilnie strzeżone sekrety?

beautifulcover | 2011-06-11
Przeczytana: 10 czerwca 2011

Druga część książki Księga Martwych Dni.
Co tu dużo mówić lektura jest rewelacyjna, szybko się czyta,ciekawa fabuła. Polecam wszystkim którzy lubią mroczną fantastykę.
Akcja toczy się w dworze Cesarza Fryderyka.
Fabuła : chłopiec został uprowadzony do pałacu cesarza Miasta, ponieważ Maxim(sługa Fryderyka)chce znaleźć Księgę która rozwiąże jego problemy.
Refleksje: Główną maksymą książki jest powiedzenie ''Żyj chwilą, nie oglądaj się za siebie''Utwór zawiera wszystkie odpowiedzi jakie sobie zadawaliście czytając pierwszą cz.(kto to jest Fantom i jakie ma znaczenie dla chłopca ?, kto jest ojcem chłopca ? kim jest tak naprawdę Kepler? itd.)

Sakura555 | 2014-11-02
Na półkach: Przeczytane, Fajne