Cnotliwa Filipa

Wydawnictwo: BIS
Philippa
klasztor, małżeństwo, dwór
dona

Filipa - najstarsza córka Rosamundy Bolton, dziedziczka zamku Friarsgate, jest zdruzgotana, gdy dowiaduje się, że przeznaczony jej mężczyzna postanowił wybrać klasztorne życie zamiast małżeństwa. Jednak nagła odmiana losu prowadzi ją na dwór królowej Katarzyny Aragońskiej, a tam – w ramiona Kryspina St. Clair, przystojnego hrabiego, który okazuje się dla niej lepsza partią, niż Filipa mogłaby sobie wymarzyć.

grażyna | 2012-02-04
Przeczytana: 2008 rok

"Philippa - najstarsza córka Rosamundy Bolton, dziedziczka zamku Friarsgate, jest zdruzgotana, gdy dowiaduje się, że przeznaczony jej mężczyzna postanowił wybrać klasztorne życie zamiast małżeństwa. Jednak nagła odmiana losu prowadzi ją na dwór królowej Katarzyny Aragońskiej, a tam – w ramiona Crispina St. Clair, przystojnego hrabiego, który okazuje się dla niej lepsza partią, niż Philippa mogłaby sobie wymarzyć." - opis z okładki

Karolina | 2011-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2011

Przeczytałam, chociaż strasznie mi się dłużyła. Romans dobry, chociaż miejscami słownictwo mnie strasznie odrzucało.
Ale przeczytać można :)

paprotka333 | 2016-11-11
Przeczytana: 10 listopada 2016

Ładna opowieść historyczna .

Lexi | 2016-11-30
Przeczytana: 29 listopada 2016