Krzyk pośród nocy

Seria: Diament
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
A Cry in the Night
dona

Jenny McPartland, pracownica nowojorskiej galerii malarstwa, samotnie wychowuje dwie małe córeczki i ledwie wiąże koniec z końcem. Nagle w jej życie wkracza "książę z bajki" - przystojny, bogaty i sławny malarz Erich Krueger. W ciągu paru dni Jenny, obsypana kosztownymi darami, zostaje panią Krueger i wraz z mężem i dziećmi osiada w pięknym domu w Minesocie, na rodzinnej farmie Kruegerów. Sielanka nie trwa jednak długo - młoda mężatka coraz bardziej odczuwa nieuchwytną obecność zmarłej tragicznie matki Ericka, mnożą się dziwne wypadki. Jenny zaczyna wątpić we własne zdrowe zmysły - czyżby naprawdę była morderczynią?