Gorący Rubin

Seria: Harlequin Scarlet
Wydawnictwo: Harlequin
Ruby
dzinka

Jasny Nefryt, Świetlisty Diament, Różowa Perła i Gorący Rubin - takie oryginalne imiona otrzymały cztery córki zuchwałego Teksańczyka. Po śmierci rodziców (każda miała inną matkę) urodziwe i pełne temperamentu siostry zamieszkały w Hanging Tree w Teksasie. Rubin zapamiętała słowa ojca, iż "Teksas jest krainą marzycieli, z których wielu ma odwagę iść za głosem serca", i energicznie przystąpiła do realizacji swojego śmiałego planu. Czy szeryf Quent Regan jej pomoże?

dorotakl7 | 2016-05-01
beatrice | 2013-09-23