rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Hominidzi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Czytamy w weekend
Generalnie świetna powieść, znalazłam tam wszystko co lubię - smoki, magię, intrygi i silne kobiece postacie :)
4 lata temu
52 książki w 2016
51/52 M. Czubaszek, A. Andrus „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” 52/52 H. Mankell "Mężczyzna, który się uśmiechał" 53/52 J. Deaver "Tańczący trumniarz" 54/52 A. Pilipiuk "Kroniki Jakuba Wędrowycza" 55/52 J. Deaver "Puste krzesło"
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
7 lata temu
Fantastyka społeczno-biologiczna
Dzięki za rekomendacje. Czytałem już gdzieś książkach Sawyera, ale jakoś mnie nie przekonało ciągłe mówienie o światach równoległych, które stanowią oś tych książek. Ale może... :) pozdrawiam
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2015)
Nowości ostatnich tygodni:  Zamek Lorda Valentine'a  Kroniki Majipooru  Valentine Pontifex  Czarnoksiężnicy Majipooru  Lord Prestimion  Król Snów Fantastyczne wydanie fantastycznego cyklu....
8 lata temu
Pokazuje 6 z 8