Romans biurowy

Said & done
83-241-1639-7
powieść, romans, sparrow
agasta

Sekretarka w kancelarii prawniczej nie spodziewa się niczego od życia. Ale kiedy wyjeżdża służbowo do innego miasta, czeka ją niespodzianka. Jest tylko jeden problem: mąż, który został w domu!

mnulka | 2014-06-03

Książka bardzo fajna, wbrew niektórym opiniom wcale nie schematyczna. Lubię do niej wracać.Posiadam ją od wielu lat i mam do niej sentyment.
Emma to kobieta, która ma ambicje ale utknęła w związku z mężczyzną który jej nie rozumie. Stara się być dobrą żoną, ale od życia chce czegoś więcej aniżeli jej mąż. Nie ma ochoty spędzać wolnego czasu w klubach tylko w sposób bardziej produktywny. Życie jest przewrotne i stawia przed Emmą szansę, której się nie spodziewała, a która odmieni jej życie. Książka warta przeczytania.

Charmy | 2015-05-28
Przeczytana: 26 maja 2015

Książka baaardzo lekka, przyjemnie się ją czyta, taka idealna na podróż czy zimne wieczory. Nie ma w sumie co komentować, jedyne co można jej zarzucić to to, że po tytule i kilku pierwszych stronach można się domyślić późniejszej historii. No i to otwarte zakończenie...koszmar jak dla mnie! Bardzo byłam ciekawa, jak się potoczą dalsze losy bohaterów, a tu nic, urwana historia. Ale niektórym może się to spodobać. Tak czy siak, polecam :)

Kinga | 2013-08-29
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

Chciałam przeczytać tą książkę, dlatego że poprzednia Annie Sparrow "Tylko kariera" mnie zaciekawiła. Bez typowego zakochali się i żyli długo i szczęśliwie, coś świeższego, nowego.
Sądziłam że "Romans biurowy" też taka będzie. Nie oczywista. I się rozczarowałam pod tym względem. W tej powieści wszystko jest schematyczne, łatwe do przewidzenia.
Ta powieść jest jakby to ująć... słodka. Dla mnie czasami aż za.
Jednak da się ją pochłonąć w dwa dni :)

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 13 czerwca 2009

"Trish ze zdziwioną miną obgryzała koniec długopisu." (Amber)

spencer | 2016-06-18
Przeczytana: maj 2016