Szmaragd z korony carów

Seria: Wszystko dla Pań
Wydawnictwo: Amber
Property of a lady
837169170X

W katalogu genewskiego domu aukcyjnego pojawia się zapowiedź sprzedaży 45-karatowego szmaragdu, opatrzonego podpisem "Własność Damy". Wiadomość ta w ciągu godziny obiega cały świat. Budzi żywe zainteresowanie najwyższych gremiów w Moskwie i Waszyngtonie. Do akcji wkraczają agenci wywiadu. Zakochana w radzieckim dyplomacie amerykańska dziennikarka waha się, czy ujawnić prawdę o "Damie". Wszystkie tajemnice przeszłości zna jednak tylko córka profesora Oksfordu Missie O'Bryan, którą los na stałe związał z carską rodziną w czasach rewolucji bolszewickiej.

wiejskifilozof | 2011-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2011

To nie jest najlepsza książka jaką znam

Małgorzata | 2013-01-05

zapowiadała się o wiele lepiej

Alina | 2015-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2015

Jest tu wszystkiego po trochu: romans, powieść obyczajowa, tajemnica, służby specjalne w akcji, rozgrywki dyplomatyczne a przede wszystkim saga rodzinna sporej ilości bohaterów.
Czyta się szybko, akcja wciąga, miła lektura mimo dość naiwnego zakończenia.

asia_32 | 2013-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2013

Wciąga,intryguje,zaskakuje.Barwna powieść z przeszłością w tle.

Malwa | 2015-02-04

Mimo początkowych nudów, zbyt wielu postaci naraz książka się rozkręca i trzyma w napięciu do końca. Fajnie się czyta

Monika | 2013-06-25
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 08 maja 2015

na początku trochę nudno, za dużo postaci, które się myliły,ale z czasem wciąga coraz bardziej i zaskakuje, lekka lektura na odstresowanie

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: październik 2011

ciekawy kryminał, szybko sie czyta Polecam!

Ewa | 2017-02-13
Przeczytana: 2015 rok