Ideał bez skazy

Wydawnictwo: Harlequin
Her ideal husband
Ideał, bez, skazy
dzinka

Nagrzana słońcem ziemia, zapach kwiatów, senne bzyczenie pszczół... Stacey często z rozmarzeniem spogląda na ogród sąsiadujący z jej posesją. Wie, że już niedługo ten idylliczny zakątek zniknie, a na jego miejscu wyrosną biurowce. Zakrada się do ogrodu, by ratować niektóre rośliny i owoce, lecz pewnego dnia zostaje przyłapana przez mężczyznę, który jest ucieleśnieniem jej snów. Nash przedstawia się jako strażnik ogrodu, wkrótce zdobywa zaufanie Stacey, okazuje się też wspaniałym sąsiadem. Czyżby nie miał żadnych wad?

Mak | 2014-03-24

W opowiadaniu nie brakuje komicznych sytuacji. Stacey co rusz pakuje się w nowe przygody, w końcu zakończone lotem ze „strasznie starego i niebezpiecznego muru", jednak w moim odczuciu, Stacey to takie duże dziecko, wychowujące dwoje dzieci.

Ciekawymi postaciami były dziewczynki Clover i Rose, przekomarzające się, co dodatkowo ubarwiało opowiadanie.

Podsumowując, książka nie najgorsza, ale też nie najlepsza. Taka zwyczajna, żeby zabić wakacyjną nudę.

Paulina | 2014-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2014

Ciepła, pełna wzruszeń opowieść o miłości, życiowych wyborach..
Czyta się szybko i lekko, z uśmiechem na ustach. Bardzo dobra na jesienny wieczór.

Nemu | 2016-05-03
lolii | 2016-04-17