Tajemnica niewidzialnego psa

Tłumaczenie: Andrzej Milcarz
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 18)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Mystery of the Invisible Dog
8371620381
farfallam

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech młodocianych detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

Zdecydowanie dla młodszych czytelników, coś na kształt kryminałów dla młodzieży, może nieco zmieszanych z przygodą. Myślę, że powinno się całkiem spodobać chłopcom, dziewczynkom niekoniecznie.

Goszka | 2011-09-20

Ciekawy pomysł na krótką historię.

Marta Siedlecka | 2011-03-02

Pamiętam jak umierałam ze strachu czytając te książki. Szczególnie z tą mi się kojarzy czytanie pod kołdrą, w nocy i nagle jakiś dźwięk - bezcenne!!

mononoke | 2010-06-17
Przeczytana: 2010 rok

tak jak wszystkie z dreszczem grozy