Siedem boskich pomyłek

83-85586-07-5
Siedem Boskich Pomyłek
religia
agasta

Rozmowy autorów poświęcone siedmiu grzechom głównym. Rozmowy te ukazały się po raz pierwszy w miesięczniku "Zwierciadło". Autor z lekkością przeplata historie z życia Jezusa historiami z życia Buddy. Stawia znak równości pomiędzy biblijnymi pierwszymi rodzicami i pierwszym naszym wcieleniem. To wzniesienie się ponad stworzone przez ludzi granice między religiami jest bardzo odkrywcze i poruszające.

Karolina Kułakowska | 2016-10-11
Przeczytana: 11 października 2016

Mądra książka, która w interesujący sposób
opowiada o głównych grzechach. Co ważne,
nie jest to ton rodem z ambony, a raczej
racjonalne rozwinięcie każdego tematu.
Polecam!

kachori | 2016-05-08