Klątwa Tytana

Okładka książki Klątwa Tytana Rick Riordan
Okładka książki Klątwa Tytana
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 3) fantasy, science fiction
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 3)
The Titan's Curse
Galeria Książki
2010-03-10
2010-03-10
Agnieszka Fulińska
mitologia grecka percy fantasy

Poważniejsze konsekwencje działań i coraz bardziej złożone charaktery głównych bohaterów w połączeniu z narastającym konfliktem owocują świetnym środkowym tomem serii.

Książka bardzo mi się podobała, zresztą jak cała seria, jeśli ktoś lubi klimaty mitologii bądź młodzieżowe książki to serdecznie polecam😁👍❤️

Kocham te książkę

Kocham te książkę

Bardzo dobrze bawiłem się czytając tę część! :)

Bardzo dobrze bawiłem się czytając tę część! :)

Kolejna część serii o Percym Jacksonie, troszkę gapowatym herosie - i jego przyjaciołach.
Tym razem robi się groźnie, a z każdą stroną bohaterowie zbliżają się do niebezpieczeństwa. Porwana bogini, zaginiona przyjaciółka, kolejna przepowiednia... Słowem, nie ma nudy!

Język autora jest bardzo dynamiczny, czyta się płynnie. Może i jest to seria dla nastolatków, ale nie zmienia to faktu, że bawiłam się doskonale!

Bardziej dynamiczna niż poprzednie części. Stawki też lecą w górę. Może jednak nie wszystkie tomy zestarzały się tak samo

Ta książka okazała się dziś miodem na moje serce i po prostu tonę.

Relacje głównych bohaterów, ich podróż, konflikt oraz mój autentyczny śmiech i wzruszenie w niektórych momentach... Mogłabym kupić swój własny egzemplarz i zaznaczać.

Boję się, że ocenie za wysoko
Boję się, że ocenie za nisko

Czas zweryfikuje, a póki co - petarda ✨

Ta książka okazała się dziś miodem na moje serce i po prostu tonę.

Boję się, że ocenie za wysoko
Boję się, że ocenie za nisko

Czas zweryfikuje, a póki co - petarda ✨

Mało annabeth. Thalia jest trochę wkurzająca (w tej części, później jest slay)

Mało annabeth. Thalia jest trochę wkurzająca (w tej części, później jest slay)

Nie spodziewałam się takie obrotu spraw w tej książce ani że w taki sposób będzie napisana. Mimo iż brakowało mi kilku postaci to i tak uwielbiam i daje 10

DI ANGELO

DI ANGELO