Borek i bogowie Słowian

Wydawnictwo: Triglav
historia
zuzix

Odkryj mitologię Słowian! Odszukaj skarb ukryty przez dawnych kapłanów! Wraz z Borkiem przenieś się w czasie i przemierzaj mityczne krainy, święte gaje, uroczyska i mroczne podziemia. Mknij po niebie na grzbiecie czarnego rumaka, strzeż się wielkiego odyńca i wilkołaków. Spotkaj wojowników, wróżów, strażników ognia, prządki losu. Poznaj panteon pradawnych bogów Słowian. Pierwsza w Polsce opowieść ukazująca dzieciom wierzenia naszych przodków.

Berserker14 | 2012-07-11
Przeczytana: 10 lipca 2012

Książka wspaniała, mimo tego, że przeznaczona raczej dla dzieci, także dorośli mogą spokojnie złapać za ten tytuł. Wiele wyjaśnia i opowiada, wszystko w ciekawej formie. Książka posiada także ilustracje, lecz niestety nie brakuje w niej błędów.

rybka | 2016-01-07

Bardzo dobra!