rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Po nie swoich stronach łóżka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
Wymienię/sprzedam [lipiec 2017]
Sprzedam, stan idealny, po 25 zł - przesyłka wliczona w cenę:  Gus  Lato koloru wiśni  Bez słów
Wymienię/Sprzedam (MARZEC 2017)
 Prowincja pełna marzeń  Podróż na sto stóp  Zakochana modelka. Ostatnia muza Vincenta Van Gogha  Niedziela nad Sekwaną  Zakład o miłość  Cztery pory lata  Deklinacja męska/żeńska
20864
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (luty 2016)
AKTUALIZACJA : Sprzedam: OKOŁO 300 SZT, TYLKO SPRZEDAŻ : 2. Portret szpiegaPortret szpiega - Daniel Silva/ Nowa /idealny - 15,00 zł 9. Córeczka ; Noc jest moją porą ; Nie ma jak w domuCóreczka / Noc jest moją porą / Nie ma jak w domu - Mary Higgins Clark /Nowa / idealny -12,00 zł 12. 4 w 1 : Nowa / idealny- 12,00zł - W imię miłości - Kristin Hannach - Magiczna godzina -...
8 lata temu
Wymienię (maj 2015)
http://allegro.pl/led-stixx-osram-oprawa-led-najtaniej-i5403805888.html http://allegro.pl/polityka-1812-wyprawa-napoleona-na-moskwe-i5403066938.html
8 lata temu
Pokazuje 6 z 11