Jak zarządzać zespołem handlowym i przetrwać. Poradnik dla szefów sprzedaży i handlowców

Wydawnictwo: Helion
9 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Inne wydania

Jeśli jesteś handlowcem lub szefem sprzedaży, to walczysz na linii frontu: przełożeni uważnie Cię obserwują, a współpracownicy nieustannie podnoszą poprzeczkę rywalizacji...

Marcinkon | 2013-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2013

Poradnik jak być szefem sprzedaży, managerem zespołu handlowego, w końcu ciekawa pozycja na rynku poradników biznesowych, umiejscowiona w realiach polskiego rynku. Na pewno nie jeden raz będą do niej wracał.

Asiek | 2014-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2014

Książka otwiera nowe spojrzenie na zarządzanie zespołem handlowym. Pokazuje alternatywne podejście do niektórych codziennych problemów jakie możemy spotkać w czasie pracy z handlowcami.

Chaoticreader | 2016-09-22
Animated | 2016-08-04