83-86737-66-2
agasta

Książka Planeta ludzi jest po Planecie aniołów drugą książką, w której autorka nawiązuje poprzez swoje paranormalne zdolności kontakt z opiekunem Ziemi i kosmosu. Dzięki temu powstaje szereg relacji, dotyczących naszej planety. Czytelnik znajdzie w niej wypowiedzi ludzi z Wyspy Wielkanocnej, Atlantydy, opisy życia w cieniu piramid, relacje ludzi zaginionych w Trójkącie Bermudzkim i porwanych przez UFO. Pisząc pod dyktando wyższych energii, autorka podjęła próbę rekonstrukji takich budowli jak Wieża Babel czy Stonehenge.

Vilemo | 2013-02-12
Przeczytana: 2003 rok