Dyskusje o książce Piknik pod Wiszącą Skałą

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zabawa - wspólne słowa
 Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
Ja weekend spędzę czytając:  Opowieści z Akademii Nocnych Łowców Opowieści z Akademii Nocnych Łowców i jak skończę to przeczytam jeszcze:  Okrutny książę Okrutny książę :)
3 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Książki nieznane, ale godne polecenia
 Przekleństwa niewinności Przekleństwa niewinności Nie tak znana książka, ale naprawdę niezła. Napisana jest pięknym językiem.
4 lata temu
Weekend zaczynam z...  Piekielna miłość Piekielna miłość
5 lata temu
Czytamy w weekend
 Szczygieł Szczygieł  Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy  Duchowe życie zwierząt Duchowe życie zwierząt
7 lata temu
Pokazuje 6 z 8