Okładka książki Łzy odchodzącej nocy

Łzy odchodzącej nocy

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Opowieści Margit Sandemo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
amantedeilibri
6,17 (113 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Jeszcze w dzieciństwie Taran zaprzyjaźniła się z Thorem, niezwykle wrażliwym chłopcem odrzuconym przez otoczenie z powodu swej odmienności. Po latach rozłąki - już jako dorośli - spotykają się znowu, i to w bardzo dramatycznych okolicznościach. Thor zostaje oskarżony o dokonanie bardzo brutalnego napadu, Taran zaś, przeświadczona o niewinności przyjaciela, zdecydowanie staje w jego obronie. Sama nie wie, jak wiele zmieni się w jej życiu z tego powodu...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników

Piękna, chwytająca za serce i wzruszająca opowieść wspaniałej pisarki Margit Sandemo. Idzie się popłakać.

vendelin | 2011-05-27
Na półkach: Przeczytane, Romansidła

Najpiękniejszy w tej książce jest dla mnie tytuł...

TAKIJA1 | 2010-06-12
Przeczytana: 21 sierpnia 2010