Nie dla mnie miłość

Seria: Opowieści Margit Sandemo
Wydawnictwo: Pol-Nordica
För mig finns ingen kärlek
miłość, szkoła, tajemnica
farfallam

Gerd Hansen, młoda nauczycielka plastyki uwielbiana przez uczniów, jest osobą dość skrytą. Któregoś dnia wścibska dziennikarka Goggo odnajduje w jej mieszkaniu projekty gobelinów utalentowanej artystki, która kilka lat wcześniej zaginęła w nie wyjaśnionych okolicznościach na drugim końcu Norwegii. Opublikowanie tej sensacyjnej wiadomości w lokalnej prasie wywołuje lawinę zdarzeń.

Gaja | 2017-03-06
Na półkach: Na jeden raz, Przeczytane

Albo niewiele mi potrzeba by wciągnąć się lub też czarodziejskie pióro Pani Sandemo zrobiło swoje. Lektura bardzo lekka i przyjemna, ale nie wyróżniająca się niczym szczególnym. Tym razem autorka skupiła się na kryminalnej zagadce, a romans był tutaj dość skromny, co mi pasowało.

Fakt faktem znalazłam parę absurdalnych rzeczy podczas czytania, ale stwierdziłam że nie ma sensu doszukiwać się nie wiadomo jakich błędów w książce mającej 150 stron. Toteż poprzestałam na przewróceniu oczami i dalszej lekturze, która sprawiła mi przyjemność. Jest idealna na podróże.

Irena | 2010-06-12
Przeczytana: 21 sierpnia 2010