Kraje baśni zatracone

Okładka książki Kraje baśni zatracone Dave Duncan
Okładka książki Kraje baśni zatracone
Dave Duncan Wydawnictwo: Mag Cykl: Człowiek ze Słowem (tom 2) fantasy, science fiction
Człowiek ze Słowem (tom 2)
Faery Lands Forlorn
Mag
2002-01-01
1996-01-01
Michał Jakuszewski
duncan człowiek ze słowem fantasy

Czytadło. Dave Duncan ma parę naprawdę niezłych książek lecz tą serię przeczytałem chyba tylko ze względu na klimat i świat który został stworzony.

Nie będę opisywał o czym jest ta książka bo na pewno jest dużo takich recenzji. Mnie jako czytelnika bardziej interesuje parę kwestii takich jak:

Czy książka ma ciekawą fabułę - tutaj 6/10 - Parę ciekawych pomysłów, parę sytuacji całkowicie do przewidzenia, ogólnie przeciętna fabuła.

Czy książka ma ciekawy klimat/budowę świata (czasem klimat książki czyli budowa świata i otoczka z nim związana nie pozwalają mi się oderwać od książki mimo, że książka ma dłużyzny czy nie do końca spójną fabułę) - tutaj 8/10 - Nadal fajny klimat, tym razem pustynny.

Czy książkę się dobrze czyta (czy ma dłużyzny przez które trzeba przebrnąć - tutaj 7/10 - sporo dłużyzn, ale lepiej się czyta niż pierwszy tom.

Ogółem 6/10.

Czy książka ma ciekawą fabułę - tutaj 6/10 - Parę ciekawych pomysłów, parę...

Męczyłam się czytając tę książkę, bez pomysłu, bez wizji, bez aspiracji, żeby napisać coś co by ludzie lubili..

• DLa Pati
  • BIBLIOTEKA FANTASTYKI wyd. ALFA
  • Smoki

Dodaj cytat z książki Kraje baśni zatracone