Człowiek a przyszłość

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek

[...] Zbiór, pod może niezbyt fortunnym tytułem, powstał jako swoista alternatywa, kontrpropozycja dla obligatoryjnych na kilku kierunkach studiów programów obejmujących prognozowanie i symulacje międzynarodowe, które zostały zadekretowane, a przedtem wymuszone zauważalnymi na Zachodzie trendami. Nie wydaje się, by przemyślano zarówno formy i treści przedmiotu decydując o ich wprowadzeniu na niektóre kierunki.

prithika | 2013-02-18
Przeczytana: styczeń 2013

Książkę czyta się trudno, gdyż autor stosuje częste nawroty, oraz stosuje wyszukany, naukowy język. Według mnie można by napisać to wszystko w sposób bardziej przejrzysty i dostępny dla wszystkich. Tematyka bardzo ciekawa i książka warta przeczytania, chociaż niestety nie jest łatwa w odbiorze.

Daria | 2016-06-07
Mateusz | 2016-02-14