Paddington daje sobie radę

Tłumaczenie: Kazimierz Piotrowski
Cykl: Miś zwany Paddington (tom 3)
Wydawnictwo: Znak
Paddington Helps Out
Snoopy

Miś Paddington, przybysz z mrocznych zakątków Peru, na dobre zadomowił się w Londynie w rodzinie państwa Brown. Bierze czynny udział w ich codziennym życiu, przeżywając mnóstwo zabawnych i nieraz groźnych w skutkach przygód. Gotujący Paddington przysporzy nie lada wrażeń. Również wyprawa do pralni może być źródłem nieprzewidywalnych sytuacji. Cudowny angielski humor autora jest nieśmiertelny i...

Cudowny angielski humor autora jest nieśmiertelny i oddziałuje zarówno na dzieci, jak i dorosłych.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Dunya | 2013-10-20
Przeczytana: 25 sierpnia 2011

Nie wiem, jak to możliwe, że miś Paddington jest taki kochany... Żałuję, że to nie ja go przygarnęłam :)

Marzena | 2012-01-25

Mój ukochany literacki miś.
Cudowny zawadiaka i nonkonformista.
Jak byłam dzieckiem zupełnie nie przeszkadzał mi brak ilustracji w moim wydaniu.
Dla mnie klasyk.

atka | 2010-09-18

Dzięki tej książce każdy nawet najbardziej garniturowy i najbardziej garsonkowa odnajdzie Dziecko w sobie.Przytulanka dla każdego, dzięki której rozwija się i pogodnieje Serce i Umysł.

Filip | 2016-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2016

Bardzo fajna i śmieszna książka

Klara | 2011-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2011