Paddington: Historia pewnego niedźwiadka z Peru

Seria: Paddington
Wydawnictwo: Znak
Paddington - the original story
Snoopy

Na stacji kolejowej Paddington w Londynie pojawia się mały zagubiony miś. Na szyi ma karteczkę: „Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem. Dziękuję”. Czy miś znajdzie swój dom? Czy państwo Brown zechcą go przyjąć na zawsze? Czy mały umorusany marmoladą niedźwiadek stanie się ulubieńcem Jonatana i Judyty? Jeszcze w tym roku kolejne opowieści obrazkowe o misiu: Paddington w ogrodzie oraz...

Jeszcze w tym roku kolejne opowieści obrazkowe o misiu: Paddington w ogrodzie oraz Paddington i świąteczna niespodzianka.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Basia_Pelc | 2015-06-12

Urokliwa, dobrze wszystkim znana i bardzo zabawna historia kochanego misia. Jejku, co on wyczyniał w tej kąpieli... Pomimo całej jego wspaniałości i kulturalnego zachowania nie chciałabym mieć takiego sublokatora ;) Chociaż z drugiej strony - on jest taaaaaaki słodki!

aniaszew | 2015-12-18
Przeczytana: 12 grudnia 2015

Ciepła opowieść o małym misiu , który przybywa do Londynu.W sam raz dla 3- i 4- letnich dzieci. Duże kolorowe ilustracje zachęcają do oglądania i słuchania opowieści.

Tuptusiowa | 2016-04-24
kinzetka | 2016-03-01