Lekcja niemieckiego

Wydawnictwo: Czytelnik
Die Deutschstunde
farfallam

Inne wydania

Siggi Jepsen, wychowanek zakładu dla trudnej młodzieży, otrzymuje zadanie napisania wypracowania na temat „Radości obowiązku”. Nie jest on jednak w stanie spełnić swojej powinności na czas i oddaje dyrekcji pustą kartkę. Powodem niepowodzenia nie jest jednak brak pomysłów, lecz nadmiar materiału, z którym pragnie się zmierzyć. Do momentu ukończenia wypracowania musi więc pozostać w odosobnieniu. W przedłużającej się „lekcji języka niemieckiego” Siggi pisze o swoim dzieciństwie, stojącym pod znakiem „obowiązku”.

Leszek-56 | 2013-05-12

Trudne czytanie- prawie nie ma dialogów ale wpada w pamięć

malwosia | 2016-07-19
lolita | 2016-04-21