Rycerz Cieni

Cykl: Kroniki Amberu (tom 9)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Knight of Shadows
Amber

Zielone oczy, ciemne włosy, łuskowe rękawice, miecz przy boku i peleryna spięta klamrą. Tak wyglądał Corwin, książę Amberu. Przeżył kilkaset lat na Ziemi, a potem powrócił, by walczyć o tron prawdziwego świata, ale teraz słuch o nim zaginął. Do Corwina podobny jest jego syn, Merlin, który zapragnął odwiedzić królewski świat Amberu. Nie spodziewał się jednak, iż odwiedziny te staną się początkiem niebezpiecznej drogi.

Daniel Taberski | 2015-10-31
Przeczytana: 31 października 2015

Dziewiąty tom Amberu jest naprawdę nużący. Stanowczo za dużo lekko delirycznych momentów, w których właściwie nie wiadomo co się dzieje. Na szczęście został mi juz tylko jeden tom do końca.

Wojciech | 2014-01-11
Przeczytana: 12 stycznia 1996

Od tego cyklu poznałem R. Zelaznego i zacząłem jednocześnie uwielbiać jego twórczość.

TMB | 2017-01-09
Felshonbones | 2017-01-04