Cień podejrzenia

Wydawnictwo: Phantom Press
Whisper of suspicion
rebecca bennet, romans
Afrodyta

Morwenna Trevose jest młodą i bogatą kobietą. Od dawna zaręczona z Philipm St. Justem, przyjacielem z dzieciństwa, niespodziewanie wychodzi za mąż za przystojnego Kanadyjczyka - Grega Meyricka. Ich małżeństwo nie okazuje się być zupełnie szczęśliwe. Greg jest rozrzutny, kapryśny, śmiało gospodaruje majątkiem żony. Ponadto Morwennę spotyka seria dziwnych wypadków. W świeżo wyremontowanym domu,...

Ich małżeństwo nie okazuje się być zupełnie szczęśliwe. Greg jest rozrzutny, kapryśny, śmiało gospodaruje majątkiem żony. Ponadto Morwennę spotyka seria dziwnych wypadków. W świeżo wyremontowanym domu, pewnej nocy wypada okno i dziewczyna cudem unika śmierci. Podczas kąpieli w morzu zaplątuje się w sieć rybacką, a gdy odbywa wycieczkę motorówką, łódź wywraca się na pełnym morzu i tylko przypadkowa obecność śmigłowca ratuje ją przed śmiercią.
Philip jest przekonany, że to Greg chce zabić żonę i zostać spadkobiercą majątku. Morwenna zaczyna badać przeszłość męża i... dochodzi do wniosku, że to rzeczywiście on przygotowuje te wszystkie zasadzki. Zmieni jednak zdanie, kiedy obudzi się w płonącym łóżku.

źródło opisu: Opis z okładki

pheeleon1996 | 2012-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2012

Książka może nie jest arcydziełem literackim, ale jest ciekawa, nawet bardzo. Akcja książki jest dynamiczna i obfituje w rozmaite wydarzenia, dzięki temu "Cień..." czyta się bardzo szybko . Po okładce spodziewałam się rozmaitych opisów aktów seksualnych, rodem z Harlequinów , ale na szczęście autorka postanowiła ich tam nie umieszczać . Podejrzewałam, że tak się właśnie skończy , ale mimo tej przewidywalności czytało mi się z czystą przyjemnością :)

Paula | 2016-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2016