Kochaj albo śpiewaj

Wydawnictwo: ADAMUS
Superstars & Liebesstress
młodzież, gwiazda, casting
Afrodyta

Hanna nigdy nie pomyślała, że mogłaby mieć jakieś szanse na castingu do programu Eurostart. I nagle znajduje się w samym środku gwiazdorskiego zamieszania! Tylko, że przez to jej przyjaciel Branko czuje się coraz bardziej zaniedbywany. Do czasu, aż na horyzoncie pojawia się Linda...

Kasia | 2014-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2014

Uwielbiam tą autorkę,a szczególnie jej książki.
Takie proste,takie prozaiczne,a potrafią skupić uwagę człowieka na cały dzień.
Przyjemnie się ją czytało. Miła i względna. Szkoda,że nie ma dalszej części. Polecam.

Alexes | 2016-06-26
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 26 czerwca 2016

Książka jest przecudowna. Treść jest zrozumiała i wciągająca. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko, nawet małą zdradę.

Oliwia1997 | 2012-12-13
Przeczytana: sierpień 2011

Nieciekawa, akcja bardzo nużąca. Naiwna, dziecinna i plastikowa. Dobra dla dziewczynek z podstawówki.

Karolina | 2011-01-18

ok

ina3 | 2016-01-20

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Inaczej wyobrażam sobie bohaterkę książki. To po pierwsze, a po drugie - myślałam że zakończenie to będzie mocna puenta, a tu:

wszyscy szczęśliwi->rozmazany makijaż (przykład)->kłótnia z chłopakiem->poznanie innego->wrócenie do starego->happy end -,-

Olka | 2015-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2015

Ta książka opisuje różne sytuacje, które może przeżyć każda nastolatka. Przedstawia różne sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach jakie przeżywa Hanna.

Dominika | 2012-08-12

To była najgorszy tom z całej serii!!!

Wiktoria | 2010-07-29

Super !