Snoopy: Pieskie życie - część 1

978-83-10-11499-0
komiks, humor
komiksy
Snoopy

Przekazujemy w Państwa ręce kolejną część obrazkowych przygód Snoopy'ego i reszty Fistaszków. Oprócz bohaterów już znanych, m.in. ze zbioru "Była ciemna, burzliwa noc", pojawiają się tu trzej bracia Snoopy'ego, z których jeden - o imieniu Spike - mieszka na pustyni i rozmawia z kaktusem. Poza tym ptaszek Woodstock zostaje oblatywaczem samolotów, Charlie Brown zakochuje się w rudej dziewczynce, a Sally ćwiczy pisanie znaków zapytania (w razie gdyby musiała kiedyś zapytać o coś ważnego). (Michał Rusinek)

wehikuł_410 | 2015-06-02
Na półkach: Fistaszki😍, Przeczytane