Prędzej czy później

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Sooner or Later
Heartland
Pistacia

Amy razem z Piorunem, wspaniałym siwkiem, którego dostała od ojca, zaczyna wreszcie odnosić sukcesy na parkurze. Nie wszystko się jednak układa. Życie w Heartlandzie nie polega tylko na zajmowaniu się takimi końmi jak Piorun, a pomoc pokrzywdzonym przez los zwierzętom wymaga czasu, poświęcenia i cierpliwości. Kiedy Amy traci panowanie nad sobą przy upartym źrebaku, zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że sytuacja jest poważna. Skoki, Heartland, szkoła, przyjaźń - na coś nie starczy jej czasu i prędzej czy później będzie musiała dokonać bardzo trudnych wyborów.

[opis wydawcy]

Kamciax | 2016-09-16

Kolejna część przygód Amy stawia przed nią trudne zadanie. Czy aby napewno uda jej się cały czas godzić pracę w Heartlandzie z jeżdżeniem na zawody? Nawet jeśli zrezygnuje z tego drugiego to ma świadomość że zrobi tym 'krzywdę' Piorunowi z pasją do skoków. Przekonajcie się, czy i tym razem dla głównej bohaterki szczęście zwierzęcia będzie ważniejsze od jej własnego.

Daria | 2014-08-19

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam!

SeaGoddess | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2010
Przeczytana: kwiecień 2010

Amy jest zrozpaczona - staje przed ważnym wyborem. Musi zdecydować czy całkowicie poświęcić się pracy w Heartlandzie, czy zrezygnować z prowadzenia schroniska, które założyła jej zmarła matka i rozpocząć karierę w zawodach. Co do wyboru dziewczyna nie ma wątpliwości - nigdy nie opuściłaby Heartlandu. Jednakże podjęcie tej decyzji jest równoznaczne ze sprzedaniem Pioruna, ukochanego konia którego dostała od ojca.
Książka wspaniale ukazuje jak ważne są podejmowane przez nas decyzje i uczy nas dbania o dobro innych, a nie swoje.

justa064 | 2012-08-26

Piękna opowieść. Moja opinia taka jak w poprzedniej części Hertlandu.
Polecam. :)

Agnieszka Kubiak | 2011-04-01
Przeczytana: 2010 rok

Fajna książka.

vikii | 2011-12-11
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

kocham hertland! przeczytałam wrzystkie częsci do 12- teraz włsnie czytam Prędzej Czy Póżńiej :D

Viktoria Kusik | 2015-03-04

Świetna seria ;) Polecam