Prędzej czy później

Okładka książki Prędzej czy później Lauren Brooke
Okładka książki Prędzej czy później
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 12) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Donata Olejnik
Heartland

12-14 kwietnia 2021r.

12-14 kwietnia 2021r.

Polecam wszystkim. Autorka w piękny sposób pokazuje dojrzałość młodej dziewczyny do podejmowania trudnych życiowych decyzji. Książka bardzo życiowa. Warto, aby sięgali po nią nastolatkowie.

Książka ta należy do mojego syna który jest wielkim miłośnikiem koni . Wycierając kurze książka ta zsunęła mi się z półki i miejąc ją w ręku postanowiłam spróbować ją przeczytać pomimo że jest to powieść raczej dedykowana dla dzieci i młodzieży . Książka ta bardzo mi się spodobała przeczytałam ją w półtorej godziny .Jest to lekka przyjemna miła w odbiorze bardzo wzruszająca powieść która moim zdaniem powinna spodobać się też nieco starszym czytelnikom nie tylko młodzieży . Opowiada o życiu młodej dziewczyny Amy która kocha konie i poświęca im całą siebie łącznie z sercem i duszą . By móc opiekować się swoimi ukochanymi podopiecznymi musi czasem podjąć bardzo smutne i przykre dla niej decyzje , musi poświęcić coś kosztem czegoś .
Naprawdę bardzo fajna książka godna polecenia zarówno dla młodych czytelników jak i starszych .

Kolejna część przygód Amy stawia przed nią trudne zadanie. Czy aby napewno uda jej się cały czas godzić pracę w Heartlandzie z jeżdżeniem na zawody? Nawet jeśli zrezygnuje z tego drugiego to ma świadomość że zrobi tym 'krzywdę' Piorunowi z pasją do skoków. Przekonajcie się, czy i tym razem dla głównej bohaterki szczęście zwierzęcia będzie ważniejsze od jej własnego.

Świetna seria ;) Polecam

Świetna seria ;) Polecam

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam!

Najlepsze <3

Najlepsze <3

świetna.

świetna.

BARDZO BARDZO FAJNA KSIĄŻKA

BARDZO BARDZO FAJNA KSIĄŻKA

Piękna opowieść. Moja opinia taka jak w poprzedniej części Hertlandu.
Polecam. :)

Piękna opowieść. Moja opinia taka jak w poprzedniej części Hertlandu.
Polecam. :)

• Heartland
  • Konie
  • Zwierzęta
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Prędzej czy później