Podstawy nauki finansów

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
83-208-1388-3
ekonomia, finanse
Joanna Bożek

Jest to doskonały podręcznik z dziedziny finansów, autorstwa wybitnego specjalisty. Zostały w nim wykorzystane osiągnięcia teorii finansów i ekonomii, które stanowią kanon wiedzy ekonomicznej. Autor omawia między innymi: -kategorie finansowe, -wybrane teorie finansowe, -krążenie pieniądza i dochodu w gospodarce narodowej, -oszczędności pieniężne, -system finansowy, -politykę...

-kategorie finansowe,
-wybrane teorie finansowe,
-krążenie pieniądza i dochodu w gospodarce narodowej,
-oszczędności pieniężne,
-system finansowy,
-politykę finansową,
-instrumenty finansowe,
-strukturę finansową gospodarki polskiej w okresie transformacji.

Joanna Bożek | 2010-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2010

Jeśli zamierzasz studiować na wsb we Wrocławiu to ta książka będzie Ci niezbędna do egzaminu, napisana jest czytelnie.

miodziio | 2013-03-20
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Książka przeznaczona do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą finansów. Dobrze napisana, wyjaśniająca krok po kroku zjawiska i procesy zachodzące w gospodarce i finansach. Godna uwagi. Polecam.

agathe | 2013-11-22
Przeczytana: styczeń 2014